Oferta Programów

iBiznesPlan

W tym miejscu znajdziesz informacje na temat aplikacji wspomagających opracowywanie biznes planów, analiz finansowych i analiz strategicznych.

Oferta obejmuje następujące programy

Najważniejszym elementem planu biznesowego jest pomysł, idea. Bez niej nie osiągniemy sukcesu ! Potem dopiero jest warsztat, umiejętność skutecznej konstrukcji biznes planu, bo plan biznesowy zwykle piszemy nie tylko dla siebie, ale również, aby przekonać bank lub instytucję finansową do udzielenia kredytu lub pożyczki lub decydenta w firmie do przeznaczenia nieraz znacznych środków finansowych w celu realizacji zadania inwestycyjnego.

Programy są samodzielnymi aplikacjami i działają w środowisku Windows.  Do uruchomienia programów niezbędny jest tylko dowolny system MS  Windows (95, 98, Me, XP, Vista, Windows 7). Na niniejszej stronie internetowej znajdziecie Państwo obszerne materiały związane z wyżej wymienionym oprogramowaniem. Programy wyposażone są we wszystkie opcje i narzędzie niezbędne do wykonania kompletnego opracowania.

Informacje przedstawione na stronie internetowej przeznaczona jest dla wszystkich, których interesuje problematyka opracowywania biznes planu oraz analizy SWOT przy pomocy oprogramowania komputerowego.

Jeżeli nie wiesz jak napisać biznesplan, starasz się o dotacje unijne na swoją inwestycje lub kredyt inwestycyjny, chcesz wykonać studium wykonalności inwestycji lub sprawdzić, czy wykonana analiza finansowa jest prawidłowo obliczona lub interesuje cię wzór planu biznesowego, gotowe biznes plany lub przykładowy biznes plan to jesteś we właściwym miejscu.

Przy pomocy iBiznesPlan One opracujesz dobry biznes plan w krótkim czasie Często zdarza się, że ten sam plan biznesowy jest prezentowany w wielu miejscach, nawet w takich, które nie braliśmy pod uwagę, gdy pisaliśmy nasz biznes plan. Tak więc pisząc biznes plan powinniśmy przedstawić w nim w sposób klarowny i przekonywający naszą wizję biznesu.

Opracowanie dobrego planu biznesowego wymaga sporo czasu i wysiłku. Z obserwacji naszych wynika, że na opracowanie biznes planu potrzeba od 50 do 400 godzin w zależności od istoty przedsięwzięcia oraz ilości posiadanych danych. Skrócić ten czas można posługując się odpowiednim oprogramowaniem komputerowym.

Firma PUH W&W zajmuje się opracowywaniem analiz finansowo ekonomicznych inwestycji oraz dystrybucją oprogramowania wspomagającego opracowania typu biznes plan oraz analiza SWOT. Zapewniamy również wsparcie techniczne, darmowe konsultacje telefoniczne, a także odpłatne szkolenia w siedzibie klienta w zakresie opracowania biznes planu przy pomocy programu iBiznesPlan oraz Analiza SWOT.  Na naszej witrynie internetowej znajdziecie Państwo praktyczne wskazówki, serwis FAQ oraz fragmenty przykładowych analiz i biznes planów, które zostały wygenerowane przy pomocy programu iBiznesPlan oraz Analiza SWOT.